تازه‌های احساسات فرهنگی
Sensescultural Sara safari

آخرين اخبار و رويداد‌ها
Art For AutismEnduring Power_v4

حمیرا عظیمی؛ سفیر هنری بنیاد Senses Cultural در زمینه اوتیسم

 

Homeyra AzimiSenses Cultural: حمیرا عظیمی  سینماگر و مدیر تولید فیلم همکاری خود با بنیاد Senses Cultural و موسسه شکرانه مودت جهانی را به عنوان سفیر هنری اوتیسم آغاز کرده‌ است.

بنیاد Senses Cultural ورود این سینماگر را به جمع حرفه‌ای و پرکار بنیاد Senses Cultural و موسسه شکرانه مودت جهانی تبریک گفته و امیدوار است با بهره‌گیری از ظرفیت‌ها و همراهی‌های ایشان بتوانیم در سطحی گسترده‌تر هنرمندان را با اختلال اوتیسم آشنا ساخته و از این ناحیه به انتقال وسیع‌تر دانش اوتیسم به سازمان‌ها و نهادها و مردم و به خصوص خانواده‌های درگیر با فرزندان دارای اختلال اوتیسم مدد رسانیم.

حضور هنرمندان و پشتیبانی‌ آنها از پروژه‌های انساندوستانه‌ای همانند اوتیسم، می‌تواند به کاستن از آلام و رنج‌های کودکان اوتیستیک و به خصوص خانواده‌ها و مادران آنها بینجامد و سهمی موثر در گسترش دانش و اطلاعات روز دنیا ایفا کند.

بر اساس این گزارش خانم حمیرا عظیمی در تهران به دنیا آمد. لیسانس ادبیات نمایشی دارد و فعالیت‌های موثر و گسترده‌ای در حوزه سینما انجام داده است. او جانشین تولید فیلم‌، آثاری چون «متروپل» به كارگرداني مسعود كيميايي،،خواب‌زده‌ها به كارگرداني فريدون جيراني بود و در تولید فیلم «وقتي همه خوابيم»  آخرین ساخته بهرام بيضايي همکاری داشت.
همكاري با واروژ كريم مسيحي در فيلم سينمايي «ترديد» و برگزاری نمایشگاه عکس‌های ناصر تقوایی از دیگر فعالیت‌های او بوده است.

بازی در فیلم خانوم و تابستان عزیز نیز از تجربه‌های حمیرا عظیمی در زمینه بازیگری  فیلم‌های بلند است. او همچنین در فیلم «در آینه» که تولید انجمن سینمای جوان است بازی کرده است.

 

تاريخ: ۱۳۹۶/۰۷/۰۵
facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

نام و نام‌خانوادگی:*
رايانامه:*
تارنما:
نظر شما: